fbpx

Hakkımızda

adabina

MacMug – Yeni Bir Bakış Açısı

2006 Yılında kurmuş olduğumuz, 2011 yılında seramik ve porselen üretimine geçiş yaptığımız Ada Seramik markamızın perakende satışı için sizlere MacMug markamızı sunuyoruz.

Kalite odaklı hizmet prensibiyle yola koyulan firmamız MacMug, sektör deneyimini genç ve dinamik ekibinin yenilikçi bakış açısıyla pekiştiriyor. “Yüksek kalite“, “titiz uygulama“, “doğru fiyatlama” ve “doğru zamanlama“; benimsediğimiz temel ilkeler arasında.

Seramik ve porselen ürün yapabilirken özellikle seramik üretimi tamamen kendimize ait olduğu için bu alanda kupadan tabağa, tabaktan fincana pek çok farklı ürün sunabilme özelliğimiz sektör içerisinde bizi özel bir konuma getiriyor. “Seramiği renklendirdik” sloganını hak etmiş olmak en büyük gururumuz.

Bakış Açımız

Kalite ve Stil en büyük önceliğimiz. Bu nedenle doğru ürünleri ve stil yaratan tasarımları seçmekteyiz. Tüm bu süreçte ilham kaynağımız sizlerle olan iletişimimiz. Yüksek kalite ve memnuniyet en büyük prensibimizdir.
Sizleri dinleyerek, ürünlerimizi tasarlamaktayız. Sizlerle iletişim kurmak bizler için çok önemli. Gelişen Moda & Stil bakış açımızı sizlerden ilham almaktayız. Bizlerle iletişimde kalmanız bizleri mutlu ediyor.
Sizler bizim için çok önemlisiniz, Kalitemizden ödün vermeden sizlere hizmet vermek bizim değerimizi oluşturmaktadır. Müşterimizle iletişim politikamız ile tecrübelerimizi sizlerle paylaşarak en iyi ürünü sizlere sunuyoruz.
Ürünlerimizi üretim hattında kalite ve memnuniyetten ödün vermeden üretmekteyiz. Kullandığımız tüm malzemeler özenle seçilerek ve tasarımımızla tarz katarak sizlere en iyi kısa sürede ulaştırmak ilk önceliğimiz.
Ürünlerimizi tüm kitlelere ulaştırmak hedeflerimiz arasında önem taşımaktadır. Bu nedenle fiyat politikamız ve kalite politikamız her zaman ulaşmak istediğimiz kitlelerin genişlemesini hedeflemektedir.
Ürünlerimizi üretirken, her zaman standartları yakalamaktayız. Kalite, Ergonomik, Uzun süreli kullanılabilir ürünlerimizle anılarınızda yer almak, sizleri mutlu etmek titiz uygulamamızın neticesi olarak görmekteyiz.
mission

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, onlar için değer yaratan bir şirket olmak.

vision

Vizyonumuz

Siz değerli müşterilerimize her zaman kalitemizi bir adım öne taşıyarak daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sağlamaktır.

values

Temel İlkemiz

Yüksek kalite“, “titiz uygulama“, “doğru fiyatlama” ve “doğru zamanlama“; benimsediğimiz temel ilkeler arasında.

X